bieżnia do biegania

Widoczność na trasie

Ostatnio częściej mam okazję biegać rano, ale teraz również zmrok mi nie straszny ; ) Kolejny raz mam bowiem okazję testować odzież do biegania Nessi, a jej design zapewnia doskonałą widoczność! ; )


IMG_0130

Poza intensywnym kolorem oddychającej koszulki, którą otrzymałam, na pierwszy rzut oka rzuciła mi się wszyta obszerna kieszonka na plecach. Nie tak dawno wspominałam Wam przygodę ze spodenkami, więc ten zbieg okoliczności bardzo mnie ucieszył ; ) Koszulka wykonana jest w 100 % z Polyesteru i ma strukturę siateczki. Po więcej technicznych informacji na ten temat odsyłam Was tutaj, ja skupię się na własnych obserwacjach ; ) Koszulka nie przypomina mi sztywnych koszulek technicznych, w których zdarzało mi się również biegać. Pomimo, że jest przyjemna w dotyku i użytkowaniu, nie wpływa to na jej właściwości i czuć jej przewiewność. Biegałam w niej zarówno w słoneczne jak i w ulewne dni ; ) W pierwszym przypadku nie było problemu z odprowadzeniem wilgoci, natomiast w przypadku deszczu koszulka nie poradziła sobie z nadmiarem wody i mocno przykleiła się do ciała, ale są to chyba bardzo ekstremalne sytuacje i mam nadzieję, że więcej ich nie spotkam na trasie ; )

Wracając do tematu kieszonki, koszulka ma dość luźny krój, w związku z czym jej wielkość, która na początku była dla mnie dużym atutem zmieniła się w problem … Wkładając do niej klucze, bądź telefon mocno odczuwałam ich przemieszczanie się, przynajmniej przez pierwsze kilkanaście minut biegu, zanim się do tego przyzwyczaiłam ; ) Nie mniej jednak jestem z niej zadowolona, bo można wykorzystać ją w celu zabrania chusteczek, bądź pieniędzy, które czasem warto mieć przy sobie na czarną godzinę : )


IMG_0139

Do kompletu (w równie intensywnym kolorze ; ) otrzymałam stopki termoaktywne jony srebra. Zawsze kiedy je zakładam mam wrażenie, że są bardzo opięte, ale stopa przyzwyczaja się bardzo szybko i po tym czasie już nie czuję, że mam je na sobie ; ) Przylegają super! Najbardziej lubię w nich jednak amortyzującą poduszkę ; P Niestety pomimo dość krótkiego czasu użytkowania zauważyłam, że na pięcie pojawiają się drobne przetarcia, ale mam nadzieję, że zatrzymają się na obecnym etapie ; )


IMG_0134

 


IMG_0251

Ostatnią część zestawu stanowią spodenki z odblaskiem. Wykonane są w 100 % z Lycry Power Athletic.  Przy pierwszym ich założeniu zastanawiałam się, czy nie są trochę „za grube” na upalne dni ; )  Podczas biegów nie odczuwałam na szczęście żadnego efektu przegrzania. Za duży plus uważam ich dobre dopasowanie, są na tyle elastyczne, że przystosowały się nawet do moich szerokich bioder … ; ) Elementy odblaskowe są dyskretne, ale wystarczające, zwłaszcza w połączeniu z resztą stroju. Spodenki posiadają też tylną kieszonkę, zapinaną na zamek błyskawiczny i do niej nie mogę się przyczepić. Bez problemu pomieści mój sprzęt   ; )


IMG_0126

Podsumowując, cały zestaw oceniam dobrze i mam nadzieję, że długo posłuży mi do wygodnych treningów : )

komentarze 4 do wpisu “Widoczność na trasie”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.