bieżnia do biegania

Pas z bidonem

Pas na bidon Kalenji

Podczas tak pięknego lata, które nareszcie zatrzymało się u nas na dłużej, nie wyobrażam sobie biegania bez wody ; ) Nawet wybiegając około 7 rano, szybko da się odczuć, że poziom płynów w moim organizmie systematycznie się zmniejsza. Na szczęście ominął mnie problem, który pas z bidonem wybrać, ponieważ otrzymałam go w prezencie od mojego męża : )

Posiadany przeze mnie model jest marki Kalenji i po wielokrotnym użytkowaniu, zdecydowanie polecam! Jest to pas modułowy, w zestawie z bidonem o pojemności 600 ml. Jak na razie mi to wystarcza, ale w razie potrzeby jest możliwość dołączenia dwóch mniejszych bidonów (115 i 260 ml). Bardzo podoba mi się to, że posiada on także zapinaną na zamek kieszonkę, która jest spora i pomieści telefon, sprzęt muzyczny, klucze, żele energetyczne itp.
Pas jest bardzo solidny (dość szeroki, ale osobiście mi to nie przeszkadza), podczas biegu nie ma problemu, że się przesuwa lub np. bidon nam wypada ; ) Nigdy nie miałam również problemu, aby szybko wyciągnąć lub włożyć bidon do komory, oraz odblokować ustnik.

Pas możemy regulować w poziomie, zapinany jest na rzep, który ma bardzo duży zasięg, dlatego bez problemu mogą korzystać z niego zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jedyny problem na który natrafiłam, to bardzo nieprzyjemny posmak wody podczas pierwszego użytkowania. Pomimo, iż dokładnie go wcześniej umyłam, czułam w wodzie dodatek plastiku… Zastosowałam jednak sprawdzony patent – do bidonu przelałam ciepłą wodę i dodałam ok. 1 łyżki sody oczyszczonej. Po kilku godzinach dokładnie go przepłukałam ciepłą wodą i nieprzyjemny posmak zniknął.

Jeśli wahacie się nad zakupem pasa, to zdecydowanie polecam! : )

komentarzy 6 do wpisu “Pas z bidonem”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.