bieżnia do biegania

O mnie


Przygodę z blogowaniem zaczęłam od prowadzenia strony www.marta-gotuje.pl. Muszę przyznać, że prowadzenie bloga działa na mnie bardzo mobilizująco, więc postanowiłam zapisywać również moje przygody związane z bieganiem ; ) Staram się przekazywać Wam wszystkie informacje na temat moich zmagań, pokazywać, że nie zawsze jest łatwo i różowo, ale mam w sobie coś takiego jak sportowy upór, który nie pozwala odpuścić ; )

Na tej stronie znajdziecie także moje opinie dotyczące odzieży sportowej i sprzętu, z którego korzystam i sprawdzone przepisy typowe dla diety biegacza : )

Za mną już kilka ukończonych półmaratonów oraz coraz więcej startów na 5 i 10 km. Cały czas chciałabym biegać więcej, dalej i częściej, ale marzenia to jedno, a rzeczywistość weryfikuje nasze priorytety ; )
Staram się jednak pamiętać bardzo pozytywne motto: „Twój najgorszy bieg jest o 100% lepszy niż osoby, która nigdy nie biegała ! „

Zaczęłam biegać w 2011 r. i po drodze miałam małe przerwy – ciąża i narodziny mojej córeczki (powrót do formy po porodzie, to w moim przypadku jedna wielka katastrofa ; ) oraz nawracająca kontuzja kolana…

Nie mniej jednak, nie poddaję się i nadal liczę, że uda mi się osiągnąć mój wymarzony cel : PRZEBIEC MARATON ; )
Trzymajcie kciuki!

Moje najlepsze starty:

Półmaraton 1:57:58

10 km 48:50

5 km 24:07  / 23:45 (bez atestu)

 

Zainteresowanych odsyłam do informacji o cookies tutaj.