bieżnia do biegania

Hity miesiąca ; )Na początku potrafiłam biegać wyłącznie z muzyką w słuchawkach. Dawało mi to dużą motywację i właściwie było mi obojętne czego słucham. Być może miłe skojarzenia z poszczególnymi piosenkami odwracały moja uwagę od samego biegu. Po pewnym czasie sytuacja diametralnie się zmieniła. Od czasu, gdy do treningów dołączył mój T. wsłuchiwałam się wyłącznie w szum drzew, śpiew ptaków i jego głos; ) Czasem zdarza się, że biegamy o różnych porach i wtedy znów sięgam po muzyczny sprzęt, ale zauważyłam, że teraz muzyka nie może być już przypadkowa, bo wręcz mi przeszkadza.

Lubię myśleć o swoim oddechu, choć wiem, że nie ma czegoś takiego jak prawidłowe oddychanie podczas biegu. Dlatego też, niektóre piosenki działają na mnie deprymująco, bo mam wrażenie, że np. ich tempo nie pasuje do tempa w którym biegnę itd.

Na pewno takie zestawienia są sprawą indywidualną, ale mam nadzieję, że jak zaprezentuję Wam moje typy będziecie w stanie podpowiedzieć mi inne ciekawe piosenki, których na co dzień być może nie słuchacie, ale do biegania nadają się idealnie  ; )

W tym miesiącu najbardziej w pamięć zapadły mi:

Queen – Don’t stop me now

Christina_Aguilera – Fighter

Linkin Park – From The Inside

The Killers- I’ve Got Soul But I’m Not A Soldier

Daniel Bovie & Roy Rox feat. Nelson – Love Me

m.o.v.e – dogfight

Erika – I don’t know

Van Halen – Jump

Snap – The Power

Britney Spears Womanizer

Pirates of the Caribbean- He’s a Pirate

Fort Minor – Remember The Name

Pink – So What

Fatboy Slim – Push the tempo

 

komentarze 4 do wpisu “Hity miesiąca ; )”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.