bieżnia do biegania

Ekonomiczna piątka, czyli bieg na piątkę 
 

Wczoraj odbył się kolejny bieg z cyklu Akademickich Biegów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu o Puchar JM Rektora. Co prawda studentką już dawno nie jestem, ale w biegu mogą uczestniczyć także absolwenci, a nawet goście niezwiązani z uczelnią. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zamiłowanie do biegania ; ) Żałuję, że po raz pierwszy wzięłam udział w tej imprezie, bo bieg rzeczywiście był zorganizowany na piątkę!

 

Bieg odbywa się nad poznańskim jeziorem Malta. Zapewne większość biegaczy z Poznania i okolic miało okazję już wcześniej biec tą trasą, jeśli nie to przy okazji polecam ; ) Pomimo moich obaw i przewidywanych opadów śniegu na starcie przywitało nas wspaniałe słońce. Pogoda bardzo sprzyjała i być może dzięki temu udało mi się pokonać tą 5 kilometrową pętlę w 25 minut ; ) Ponieważ zdecydowanie wolę dłuższe, bardziej wytrzymałościowe niż szybkościowe biegi, byłam z siebie i mojego wyniku bardzo zadowolona ! W biegu brało też udział kilka znanych sportowców m.in. Szymon Ziółkowski, którego miałam nawet okazję wyprzedzić na trasie ; )

 

Na mecie na każdego uczestnika czekały pamiątkowe medale oraz kubki. Dodatkowo każda kobieta otrzymała różę ufundowaną przez Rektora ; ) Zdecydowanie jest to jeden z tych biegów, na które chce się wracać!

 
 komentarze 2 do wpisu “Ekonomiczna piątka, czyli bieg na piątkę”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.