bieżnia do biegania

Brak odwrotu : ) 
 

Melduję, że plan treningowy, mający na celu przywrócenie mojej formy po porodzie, został w całości zrealizowany ; ) Co więcej w końcu „odważyłam się” i zapisałam na mój wymarzony Półmaraton Mikołajów w Toruniu! Już od jakiegoś czasu bardzo mocno zależało mi na uczestnictwie w tej imprezie, ale ze względu na jego termin odpuszczałam … : D
 
W tym roku jestem jednak tak zadowolona z treningów, że po raz pierwszy sezon jesienno/zimowy na razie mi nie straszny : ) Mam nadzieję, że wymówki i usprawiedliwienia, że pogoda jest mało sprzyjająca już za mną, zwłaszcza, że kiedy teraz zdeklarowałam się do udziału (to już 2 grudnia!) praktycznie nie ma odwrotu ! Szybko przerzuciłam się na treningi, które mają mnie przygotować do tego nie lada wyzwania i przyznaję, że teraz jest mocno intensywnie ; ) Odliczanie się zaczęło, więc trzymajcie kciuki!!! : )
 
Zastanawiam się również, czy macie jakieś doświadczenia z tą imprezą biegową? Może ktoś z Was już w niej uczestniczył i zdradzi mi czy trasa jest bardzo wymagająca? : )

komentarzy 8 do wpisu “Brak odwrotu : )”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.