bieżnia do biegania

Biegowy czerwiec


czerwcowe biegi
Mój startowy przesyt powoli daje o sobie zapomnieć i zaczęłam poszukiwać ciekawych biegów na ten miesiąc ; ) W poprzedni weekend nie udało mi się wystartować w Wolsztynie, ale nie mam czego żałować, bo były to pierwsze urodziny mojej córki ; ) Nie mogę uwierzyć, że to już rok!

Bieganie staje się teraz tak popularne, że na niektóre biegi trzeba się naprawdę szybko zapisać… Niestety nie udało mi się załapać na bieg Piotra i Pawła : ( Nie dość, że miałabym bardzo blisko (co ostatnio nabiera większego znaczenia) to pakiet startowy w cenie 30 zł był bardzo obfity ; )

W tym miesiącu na nic się więc nie nastawiam i postawię na spontaniczność, tak jak to ostatnio na moich biegowych ścieżkach ; ) Udało mi się nawet przełamać i zmierzyć z podbiegami ( Maria dzięki za motywację : )

Polubiłam też bieganie rano, zwłaszcza kiedy miasto wydaje się być jeszcze śpiące i opustoszałe, choć z natury jestem ogromnym śpiochem. Miało być o czerwcowych imprezach biegowych, ale coraz bardziej odchodzę od tematu i powinnam chyba napisać post o tym co bieganie zmieniło w moich przyzwyczajeniach : D

Wracając do tematu, macie jakieś biegowe plany na najbliższy miesiąc? Są jakieś starty, które bardzo dobrze wspominacie i chętnie tam wracacie? : )

komentarzy 5 do wpisu “Biegowy czerwiec”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.