bieżnia do biegania

Biegowe podsumowanie 2013 roku ;)

Czas pędzi jak szalony i za kilka godzin przywitamy kolejny rok ; ) Rok 2013 był dla mnie (nie tylko pod względem biegowym) bardzo udany i jestem dobrej myśli jeśli chodzi o ten następny ; )

Niewątpliwie największym osiągnięciem w 2013 r. było przebiegnięcie wraz z mężem naszego pierwszego maratonu! ; ) Kolejne marzenie się spełniło i cały cykl przygotowań tylko przedłużył to przyjemne doświadczenie w czasie : )

Nie mogę jednak nie wspomnieć o biegu, z którego byłam najbardziej zadowolona – Bieg Szpota w Swarzędzu. Udało mi się złamać godzinę podczas startu na 10 km, a co więcej osiągnąć czas, z którego jestem do tej pory bardzo dumna 55:04 ; )

Od kwietnia do października korzystałam z endomondo i według statystyk przebiegłam w tym czasie 735 km! Jak dla mnie to piękny wynik, zdecydowanie mój najlepszy biegowy rok ; )
Na początku roku (kiedy wszędzie leżał jeszcze śnieg) trochę się rozleniwiłam i zima była moją wymówką, więc pewnie moje niepodliczone tam statystyki dużo nie straciły… Zmotywowałam się dopiero przed poznańskim półmaratonem, z którego nie byłam zadowolona, właśnie ze względu na słabe i zbyt późne przygotowania ; ) Później kiedy nadeszła prawdziwa wiosna, aż ciężko było usiedzieć w domu, następnie przygotowania do maratonu, które również nie pozwalały na zbyt wiele odpoczynku, a teraz wyjątkowo łagodna zima, która sprzyja bieganiu (bardzo lubię takie warunki : ) choć przyznaję, że po maratonie potrzebowałam dłuższego oddechu ; )

A jak Wy wspominacie rok 2013? ; ) Niezależnie od tego, czy osiągnęliście wszystkie założone cele, czy coś musi jeszcze poczekać realizację…mam nadzieję, że rok 2014, będzie jeszcze lepszy, czego Wam i sobie życzę! ; )

Happy-New-Year-Copy

komentarzy 6 do wpisu “Biegowe podsumowanie 2013 roku ;)”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.