bieżnia do biegania

Biegowa jesień

zdjęcie

Jesień w tym roku jest wyjątkowo piękna, więc staram się ją wykorzystywać w pełni, bo strach przed zimą jak zawsze jest u mnie spory ; ) Niestety w ostatnim czasie miałam wymuszoną, biegową przerwę i tym trudniej było mi wysiedzieć w domu.. ; ( Bieganie tak już mi weszło w krew, że po każdej nawet najmniejszej przerwie mam wrażenie, jakbym nie biegała co najmniej od miesiąca i dosłownie czekam na każdy trening! ; )

Bardzo lubię obecny czas, kiedy nie mam planu, którego muszę się trzymać i biegam typowo rekreacyjnie ; ) W ostatnim tygodniu nie tylko „odpoczywałam”, ale dodatkowo realizowałam się na moich kulinarnych ścieżkach i po tych podróżach czuję się zdecydowanie cięższa… ; ) W czasie przygotowań do maratonu spalenie zbędnych kalorii zdecydowanie lepiej mi wychodziło   : D

Dziś na początku biegu, kolejny raz doskwierały mi plecy i zdecydowanie muszę popracować nad tą partią ciała i moją postawą, nie tylko podczas biegania… ;/ W tym roku nie planuję już żadnych startów, choć bardzo ubolewam nad tym, że nie uda mi się wziąć udziału w toruńskim półmaratonie św. Mikołajów, bo to jedna z moich ulubionych imprez! Jeśli macie okazję gorąco polecam!!! : )

 

komentarzy 6 do wpisu “Biegowa jesień”

Zostaw odpowiedź


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.